Ana Sayfa > Home Aves > Sosyal Sorumluluk Projeleri
Sosyal Sorumluluk Projeleri

Gürbaşlar Grup; Kurulduğu günden bu güne kazançlarını içinde bulunduğu toplumla paylaşmayı kendisine bir borç bilmiştir. Bu maksatla çeşitli bölgesel ve ulusal sivil toplum örgütleriyle ortak çalışmalar yapmış ve katkı sağlamıştır.


Eğitimi bu sosyal sorumluluk projelerinde odak noktası olarak belirlemiş, 2003 yılında Tahsin Başdemir İlköğretim Okulunu yaptırmıştır. 2010 yılında Hayriye Başdemir İlköğretim Okulunun inşaatına başlanmış ve 2011 yılında açılışı yapılmıştır.


Eğitimle ilgili bu türe altyapı çalışmalarıyla birlikte, üniversite öğrencilerine çeşitli STK'lar aracılığı ile 1.000'in üzerinde öğrenciye burs yardımı yapmıştır.


İştiraki olan MGG aracılığı ile ; 2007 yılında kimsesiz çocuklar için Sevgi Evi, 2009 yılında bir ana okulu ve 2010 yılında İnönü üniversitesinde bir fakülte binasının yapımını üstlenmiştir.


Bunlarla birlikte çeşitli sağlık ocağı, emniyet müdürlüğü, çocuk parkı yurt binaları vb. sosyal ihtiyaçlara katkıda bulunmuştur. Gürbaşlar Grup toplumun ihtiyaç duyduğu noktalarda paylaşmaya devam edecektir.